| DillMillGayyeKajen a întrebat:

Helpp! va rog spuneti-mi ce sa fac...acum 2 saptamani mi-am laut mustata cu ceara la un coafor (sunt fata) si acum imi creste si se vede urat ce sa fac?crying o mai smulg cu penseta dar tot se vede urat crying.

4 răspunsuri:
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Depinde ce varsta ai daca ai sub 17-16 depinde de hormoni ai facut o greseala ca tiai smulso. daca ai peste 20+ incearca sa rasesti timpul dintre care ti smulgi sau razi sau etc si sa folosesti ceva creme de stopare a parului. cred ca exista rolling on the floor big grin sper ca ti-am fost de ajutor!

| JustDoIt456 a răspuns:

Nu scoate firele cu penseta cresc mult mai groase si inchise la culoare, mergi din nou la coafor sau gaseste ceva creme.

| dedeexde a răspuns:

Stii c nu trebuia sa faci asta nu?
singura solutie care sa nu fie dureroasa si sacpi definitiv e laserul, dar pana acolo o sa trebuiasca sa te duci din nou la coafor, cu penseta e greu, sau poti sa iti faci tu in casa cu ceara.
bafta si astept sa vad ce ai facut

| DillMillGayyeKajen explică:

Am 14 ani sad9 dar se vedea urat de tot era si mare crying