| BiBiii_2986 a întrebat:

Hey kiss Ajtatima va rog frumos :-s
Vreau sa ma vopsesc nu conteaza ce culoare dar fara vopsea sau decolorant
Ce ma sfatuiti sa folosesc thinking
Fundita! raspunsului cel mai util :X
Multumesc! kiss

Răspuns Câştigător
| Krpsuu a răspuns:

Buna. happy

Si eu vroiam acelasi lucru, nu vroiam sa ma vopsesc pentru ca imi strica parul.Asa ca mi-am luat noantator.Se gaseste numai la 2 pliculete cu culoarea care vrei tu sa ti-o faci.Dar iti spun sincer ca nu iese mereu culoarea care o arata pe eticheta.Eu mi-am luat roscat deschis si mi-a iesit un rosu inchis.Si acum 2 saptamani mi-am luat un roz si acesta chiar mi-a iesit.Mi-am dat pe la varfuri.

Si in plus acest noantator dureaza 3-4 saptamani numai 1 pliculet.La fiecare spalare se mai ia din el happy Asa ca nu ai de ce sa te ingrijorezi.Si in plus nu iti strica parul, ba din contra, il face sa creasca.E ca un fel de balsam happy

Sper ca te=am ajutat :*

2 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Foloseste apa oxigenata ca sa te faci blondawinking
Sau mai sunt niste spray-uri...cam de toate culorile sunt.Si nu deterioreaza parul, se duc la prima spalare.Succes!

| alysar a răspuns:

Foloseste nuantator de la palette, in 4-6 spalari se duce si prinde f bine pe par natural dar nu negru.Mai poti folosi spray-uri pentru par(le gasesti la kallos sau in piata la cosmetice).Apa oxigenata decoloreaza parul si ajungi puiut la par.Bafta kiss