| BloodyChocolate16 a întrebat:

Hey.

Ajutati-ma...Pe mess primesc niste prostii si daca dau x imi schimba status-ul.

Dati-mi niste sfaturi.Cum sa scap de chestiile asteacrying((

Răspuns Câştigător
| Aηdεεε a răspuns:

Buna happy

Asa este.

Este un virus.

Intri pe yahoo, dai la messenger [ sus ]. preferences -> Ignore list si bifezi Ignore anyone who is not on my Messenger List

Baftaa!

4 răspunsuri:
| Tuitiiii a răspuns:

Buna! Da, este un program inventat de curand de copii fara soarta uite asa scapi :Messenger preferents ingore list si bifezi aia de sus.:). daca vrei sa faci si tu aceasta ''minunata'' farsa :http://www.ymland.com/status-changer/

| ricoset a răspuns:

Dai preferences ignore list si bifezi prima funda?

| Adrian_5829 a răspuns:

Messenger>Preferences>Ignore List>Ignore anyone who is not in my Yahoo! Contacts si nu vei mai pati asa cevawinking