| Ađřıαηηα a întrebat:

Hey all. cum sa ma comport la scoala dupa ce cineva imi face o farsa pe telefon iar eu nu ma prind din prima si incep sa joc dupa cum le place lor. dar dupa imi dau seam si incep sa le spun dar acestia decurg la injuraturi cum ar trebui sa ma comport a 2 a zi la scoala. sa fiu indiferete dc vor spune ei sau. cum? cine imi zice funda :X:*

Răspuns Câştigător
| LylyCullen a răspuns:

Pai prima data daca mai te injura sau ceva de genu, tu nu-i baga in seama si ca o fata inteligenta ridica capul sus si pleaca de acolo.Ar trebui sa te comporti normal adica intr-un fel in care sa nu fi prea pasatoare si sa te prefaci ca nu-i auzi, cam asa ceva.
Bafta.