| anonim_4396 a întrebat:

Hey all.:*Deci ma gandeam.Am 12 ani si pai sii...am 1.60happyhappylaughingE bine?straight faceMa simt mega pitica.sad

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să nu te mai simți "mega pitica" practică un sport de înălțime: volei, baschet, handbal, înot.
Pa, pa.

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Nu Doamne! Cum sa fii pitica? Eu am 14 si am 1.58. E super bine.Multi baieti te plac probabil( si o sa te mai placa inca o gramada).
Pupici si stai calma e super bine.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Eu la vârsta ta nici atât nu aveam, eram cea mai mică din clasă, în ultimul an însă am depăşit majoritatea colectivului, iar acum am 1.65. Fetele cresc de obicei până la 17-18 ani, mai ai timp.
Sayonara!

| ionut1369 a răspuns:

Te poti considera chiar inalta la 12 cu 1.60happy

| Eallscriellca a răspuns:

Hey și ție! Tu ești mega uriașă pentru vârsta ta laughing Nu ai de ce să te simți pitică poate cunoști persoane care sunt mai înalte la 12 ani. Nu sunt mai scundă decât tine dar ma simt pitică știind că o fata are 1.60 la 12 ani O.O. Mă întreb ce înălțime vei avea la 16 si 18 ani laughing Ceau! Ceau!

| Laura1995 a răspuns:

E foarte bine.Plus ca o sa cresti in continuare pana pe la 18-19 ani.Deci nu-ti fa problemeoh go on

| anonimatus a răspuns:

Pai eu am 12 ani fac 13 curand si am 1.68 dar cred ca si unu 60 e bine baftawinking

| Anonymus_4606 a răspuns:

12 ani si 1.60 este perfect big grin ai sa te mai inalti nu-ti fa probleme!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 13 si 1.55. eu ce ar mai trebui sa zic?

| tenshi261 a răspuns:

Am 17 ani si am 1.56...deci nu cred ca ar trebui sa te plangi.tu mai cresti dar eu nu cred

| xalex96x a răspuns:

Fa un sport gen inot sau baschet pentru a creste.Eu fac baschet si am mai crescut.

| username_8117 a răspuns:

Nu esti mica deloc am avut colege in clasa a 8 de erau de 1.60 si ceva deci parerea mea e ca esti inalta... eu am 1.70 si trec pe clasa a 9 si nu prea imi place inaltimea mea sunt prea inalta dar nu askult ce zice lumea si asa ar trebui sa fi si u sa fi mandra de corpu tau si daca vrei sa te inalti du-te la handbal, volei, baschet si o sa fi mai inaltawinking