| TheZozotex a întrebat:

Hey all! Maine, adica azi ca e ora 2:07 incep scoala, in Spania.Cum pot sa-mi dau seama ce persoane sa-mi aleg ca prieteni? Nu vorbesc foarte bine spaniola.Ma refer la faptul ca nu imi dau seama daca ma voi integra in colectiv.Astept raspunsuri cat mai sincere.Va multumesc!

1 răspuns:
| victtor a răspuns:

Nu o sa poti niciodata in felul asta no sa-ti faci prieteni, si eu ma gandeam la fel cand am mers in Italia
pe parcurs o sa vezi ce tip de copii sunt pe acolo si cu cine crezi ca merita sa vorbesti, asteapta si tu vrei din prima zi gata sati alegi cel mai bun prieten?laughing