| ciucalataaerata a întrebat:

Hey allz...va dau funda daca imi spuneti ceva```!

mi-am facut cont pe google...as putea sa pun un video? daca da...cum?

daca nu, dc?

mersi mult de ajutor!big grin

Răspuns Câştigător
| Jambooja a răspuns:

In general contul pe care l-ai facut are legatura stransa cu o intreaga comunitate de site-uri.

Google este un site de cautare a datelor, nu de vizionare a filmelor. Insa daca vrei cu adevarat sa postezi un film/video/song etc, te invit pe www.youtube.com unde te loghezi cu acelasi cont creat pe google sau daca nu, iti creezi unul nou. Pe YouTube vei gasi multe astfel de video-uri si o multime de useri cu care poti sa te imprietenesti.

Restul o sa afli singura daca accesezi site-ul. Este usor de utilizat.