| mariatanea a întrebat:

Hey! am 10 ani si nu stiu daca tipul pe care il plac ma place.ma ajutati va rog?

4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Tu du-te la şcoală şi învaţă, nu te gândi la băieţii de la vârsta asta! :/

| whateverKarTer a răspuns:

REPEt laughing)
"OoOff grea e viata la varsta ta.
Uite ce zic eu la varsta ta baietii nu prea sunt interesati de fete. Sunt interesati de altele asa ca eu zic sa faci tu primul pas nu sa il lasi la astepte dar nu incerca sa te faci nu stiu cum sa zic ca sa nu sune vulgar "atragatoare" fa prin joculetele tale sa ii atragi atentia intr-un fel sau altul oricum la varsta voastra nu puteti avea o relatie serioasa bazata pe pupici, incredere si dragoste (in principal)"

| Tinaa_Kryss_1995 a răspuns:

Eu zic inca sa te mai joci cu papusile sau sa inveti oricum invatatul e pe primul plan, asa ca lasa baietii si bucurate de copilarie k o sa ai timp in liceu happy

| DomnişoaraKitty a răspuns:

Chestia tine de cati ani ar tipul. Daca e vreun golan de peste 18, sa stii de la mine ca el nici nu stie ca existi. Insa nu-i neaparat sa aiba peste 18, poate sa fie si ma tanar. Sfatul meu este, momentan sa te concentrezi doar pe scoala si sa iti traiesti la maximum ultimii ani de copilarie si da uitarii baietii, ca e timp berechet. Ai sa te saturi, crede-ma.