| maritan a întrebat:

Hey! am 10 ani si nu stiu daca tipul pe care il plac ma place.ma place.
funda

Răspuns Câştigător
| whateverKarTer a răspuns:

Serios raised eyebrows?straight face
intrebi o fata de 10 ani daca mai e virgina?straight face

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mna,ce sa zic, 10 ani.
Esti machiata cumva?
Ce parinti ai fetito?
SCuze ca iti spun, parinti tai is mai prostii ca tine de iti permit machiaj la varsta ta.
Cum dumnezeu? Pe verisoara mea abia o lasau la 15 ani sa se machieze...
si tu la 10 ani?
Sfinste doamne, cum sa intrebi de prieten?
P.S mai esti virgina?

| whateverKarTer a răspuns (pentru Liviu):

Serios raised eyebrows?straight face
intrebi o fata de 10 ani daca mai e virgina?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te invat eu cum sa faci, il iei pe tatal tau ca sa-l intrebe, auzi bai baiatu', ce masina ai, cate case, ce planuri ai de viitor si ce ganduri ai cu fata mea?winking

| whateverKarTer a răspuns:

OoOff laughing grea e viata la varsta ta laughing.
Uite ce zic euwinking la varsta ta baietii nu prea sunt interesati de fetewinking. Sunt interesati de altelewinking asa ca eu zic sa faci tu primul paswinking nu sa il lasi la astepte laughing dar nu incerca sa te faci nu stiu cum sa zic ca sa nu sune vulgar "atragatoare" fa prin joculetele tale sa ii atragi atentia intr-un fel sau altulwinking oricum la varsta voastra nu puteti avea o relatie serioasahee hee bazata pe kissuri, incredere si dragoste in principal
SPer ca te-am ajuutat puppy dog eyes