| zuziOoO a întrebat:

Hey am 13 ani si folosesc de obicei rimel si gloss sau balsam de buze de la nivea, e ok?

Răspuns Câştigător
| H0lz a răspuns:

Da, e oke. happy Acum trebuia una sa vina : Pe Timpul meu si are vreo 17 ani laughing Daca arati si bine blushing Nu e nici o suparare

3 răspunsuri:
| ζøvعღ a răspuns:

La 13 ani nu cred ca ar trebui sa folosesti nimic.Iti imbatranesti fata, nu faci nimic altceva. Fata ta e perfecta asa, inca esti mica, dar acum e alegerea ta.Ai grija:*!

| ℓαυяα a răspuns:

E ok, cat timp nu folosesti prea multe produse de machiajhee hee