| AdrianaL30 a întrebat:

Hey! Am 14 ani si in jur de 48-49 de kilograme,dar de ceva timp mi-a aparut un pic de celulita si niste vergeturi la picioare in partea de sus, in spate. Spuneti-mi va rog cum pot sa scap de ele!

Răspuns Câştigător
| HaHaGirl a răspuns:

Ce inaltime ai? La 14 ani sunt destul de ok cele 49 de kg,dar depinde de inaltime,ca sa scapi de acele intinderi de piele numite vergeturi,foloseste ulei de masline,te dai cu ulei de masline in fiecare seara si se vor reface,cat despre celulita,asta e un semn ca ai nevoie de tonifiere,alearga,mergi la KJ incearca sa le soliciti cat mai mult, si ca sa nu se depuna si sa dispara in timp maseaza-ti picioarele in asa fel incat celulita sa nu se depuna intr-un loc, iar daca ai pe fund sau mai jos, nu sta foarte mult jos, incearca sa eviti sa stai jos mai mult de 2-3 ore incontinu.

| AdrianaL30 explică (pentru HaHaGirl):

Am 1,63

| HaHaGirl a răspuns (pentru AdrianaL30):

Ciudat ca la 1, 63 cele 49 de kg sa-si spuna cuvantul atat de mult, in orice caz daca vrei sa stralucesti vara asta pe la mare, incearca sa faci ce ti-am spus, eu am 20, 1, 74 si 45 de kg si o data mai de mult am avut si eu problema asta dar am rezolvat-o cu tonifierea si uleiul de masline, good luck :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca alergi regulat timp de 1-2 saptamani vor dispareahappy
Succes!

| lucifer12345678 a răspuns:

Daca ai 1, 63 cred ca cu putina miscare se rezolva