| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am 15 ani, sunt la liceu in clas a9a.Am si eu o mica-mare problema, referitoare la limba engleza, nu ma descurc prea bine, si sunt constienta de faptul ca la sfarsitul clasei a12a, voi avea de dat bacul. Tinand cont de faptul ca eu la scoala pana acum nu am inteles mare lucru, si ca engleza este o limba internationala, m-am hotarat sa incerc sa invat singura. Dar acest lucru este putin dificil, asa ca, am zis ca ar fi mai bine sa mai caut pe cineva, care se confrunta cu aceeasi problema.Am putea comunica pe messenger in engleza, cu ajotorul dictionarului la inceput!happy .Cred ca este o idee buna! waiting for reply!

6 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Mi se pare mau usor cu programul asta http://www.etranslator.ro/ doar download :D si daca vrei sa vorbim un mesaj;). App si eu am 15 ani

| Andraa a răspuns:

Si eu la fel...desi stiu cat de cat... dar nu foarte multbig grin da-mi un mesaj cu id'ul tau. Astept mesajul tau
:d si eu tot 15 ani si sunt in clasa a 9-abig grin

| ILikeToKnow a răspuns:

Daca vrei conversatii pe mess in engleza da-mi un msj cu idu tau si povestimtonguewinking

| Jupiter a răspuns:

Nu ma confrunt cu o astfel de problema, insa nu mi-ar strica o astfel de experienta.

| Panda a răspuns:

Si eu sunt tot clasa a 9a tongue daca vrei da un mesaj cu idu tau. ap : Dc nu faci meditatii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh! si pentru ca nu va pot lasa mesaj privat am sa va las id-ul meu aici: gabitza_wsp. 1337...(eu sunt cea cu probleme la englezabig grin) .va astept pe mess