| ItGirl1999 a întrebat:

Hey
Am 49 de kilograme, credeti ca intr-o luna pot ajunge la 45 daca zilnic mananc doar o data pe zi si atunci mananc doar un sandwich la toaster cu cascaval sau niste cartofi prajiti. Nu mananc nimic la scoala, nici nu mananc paine si fara mic dejun sau cina.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca faci si putin sport, normal ar fi sa slabesti mai mult de 4 kg intr-o luna tinand dieta asta. Nu o recomand, nu stiu daca o sa rezisti sa mananci doar atat intr-o zi si, mai presus de toate, nu e deloc sanatos ceea ce intentionezi tu sa faci.

1 răspuns:
| tinysatan a răspuns:

Mănâncă de fiecare dată când îţi este foame, dar încearcă să mănânci măcar cât de cât sănătos. Iar dacă sportul nu te încântă, încearcă să te plimbi cât mai mult.