| user666 a întrebat:

Hey. Am aproape 3 luni de relatie. Pana acum tot ce am facut e sa ne ducem prim baruri si stateam acolo. Recunosc...in ultimile doua intalniri am fost cam rea. Nu e ca ma plictisesc de el...de fapt tin la el mult..doar ca m-am plictisit foarte tare de baruri. El e mai mic ca mine..ma rog..nu conteaza, dar eu sunt o persoana foarte irascibila si nu prea mai vreau sa il supar. Totusi... puteti sa imi spuneti ceva activitati? Inafara de iesitu prin parc pentru ca mi se pare enervant laughing.

1 răspuns:
| UnBroken2016 a răspuns:

Daca nu ai murit 3 luni numai mori inca o luna si dupa plecati la mare.