| HardcoreCountry a întrebat:

Hey! Am auzit ca in sezonul 3 H2O a aparut Emma cu un copil in brate... e adevarat? Si se mai zicea ca apare o fata noua Danny parca si are puteri de sirena, doar ca nu are coada, a aparut? Si zicea de un baiat ca ar avea puterea sa distruga lumea, asta a aparut?
Funda pentru cel mai bun raspuns.

6 răspunsuri:
| denise_9126 a răspuns:

De unde ai citit?
Emma nu apare in sez 3
Apare Bella care mda e sirena si are puteri ( face apa - gelatina) dar nu este nici o fata Danny.
Will e noul baiat care a atins apa. cand era luna plina si poate sa isi tina respiratia sub apa destul de mult timp dar nu e " siren" sau nu are coada - nici o putere doar ca isi tine mai mult respiratia.
Nu nu apare nici un baiat care are puterea sa distruga lumea - o sa fie un meteorit care ameninta pamantul si fetele salveaza lumea (:
NU apare nimic din ce ai scris tu ...nu stiu de unde ai citit thinking eu m-am uitat la tot sez 3 ...se spune ca o sa fie si un al 4 lea sezon. dar nu e sigur poate acolo o sa revina Emma si o sa fie un baiat care sa distruga lumea dar in sez 3 nu este (:

| Iuly006 a răspuns:

Sozonul 3 tocmai s-a difuzat de diney channel [ieri a fost ultimul episod numit absolvirea] si acolo apare bella si will impreuna cu sora lui sophie.bella se indragosteste de will si vor fi impreuna dar sora lui nu o suporta...pana la urma will afla ca e sirena.asta e sezonul 3

| AnonymousisLegion a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva.
In sezonul 3 apare Bella care este tot sirena ca si ele, si dispare Emma. Mai apare un baiat Will care este prietenul lui Bella si le stie secretul.
Sper ca te-am ajutat...

| andeeutzyka a răspuns:

Fata unde ai citit. Poate in sezonul 4 dar nu in 3.in sezonul 3 apare o fata numita Bella si era si ea sirena se transformase in sirena la 9 ani(transforma apa in gelatina). Si nu aparea Emma.si pe,, insula Meco'' apare un tentacol de apa care l-a luna plina se duce dupa fete.Si un baiat numit Will care avea talent de scufundator si a aflat tot despre,, Insula Meco"(asa se scrie se citeste maco)si s-a indragostit de Bella si ea de el. intr-un sfarsit fetele s-au lasat pe mana tentacolului si au aflat de un meteorit. Will avea si o sora Sophy(Sofy) care nu l-e suporta pe cele trei, apoi apare un meteorit. fetele salveaza lumea.sophy cedeaza si se imprieteneste cu cele tei.asta e sezonul 3.

| alinutza_3120 a răspuns:

NU! Nu este asa! In sezonul 3 nu apare Emma absolut deloc!
Nu este nimeni cu numele de,, Danny" in acest serial!
Si nici un baiat care ar avea puterea de a distruge lumea!

Vine o fata noua pe nume Bella, cred ca de varsta fetelor, este si ea sirena, dar are puterea de a transforma apa in jeleu, iae Emma nu mai este.
Vine si un baiat, pe nume Will foarte dragut, pe care Bella il place... el face scufundari...merge si el la scoala unde invata fetele(Cleo, Bella si Rikki).
Lewis pleaca in episodul 13, care se numeste,, A avea si a ezita", dar il mai vedem in ultimul episod, numit,, Absolvirea", pentru a o vedea pe Cleo.

Daca mai vrei informatii, trimite-mi un mesaj.
Am vazut toate episoadele H2o.

| FullSp3ed a răspuns:

Nu apare nimeni