| Bia01 a întrebat:

Hey! Am citit de curand seria amurg de stephenie meyer, o carte interesanta si foarte frumoasa. Mai departe nu pot sa ma hotarasc ce sa-mi iau. As vrea sa ma ajutati si sa imi spuneti care este cea mai frumoasa dintre cele de mai jos:
~Fascinatie si Obsesie de Melissa Marr
~Gazda de Stephenie Meyer
~Seria Jurnalele vampirilor ( Trezirea; Lupta; Furia; Reuniunea) de L.j.Smith
~Seria Casa noptii (Semnul; Tradarea; Aleasa; Infruntarea; Obsesia; Tentatia; Focul) de Kristin Cast

Sau daca aveti voi alte carti

4 răspunsuri:
| Ruxuletz a răspuns:

" nu plange sub clar de luna " happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei urm. volume din seria,, Twilight,,.
Toate cartile pe care le-ai enumerat sunt foarte bune!
Poti incepe cu,, Jurnalele Vampirilor,,. Este super.
Nu trebuie sa ti le iei.Le poti citi online sau poti sa le imprumuti de la biblioteca.big grin

| PuStOaIcA97 a răspuns:

Eu stiu ca Jurnalele vampirilor e buna cartea happy am auzit multi vorbind de ea
dar u decizi si sper ca ti'a placut amurg pentru ca e superba big grin

| DanielaMe a răspuns:

Ai putea sa-ti iei Twiligh, sau am eu o carte numita " Antonel" nu este sadica sau cu vampiri, face parte din editura ' Lumina Din Lumina ', este religioasa dar unele parti sunt sadice ( mai mult sau mai putin ) daca vrei da-mi id-ul de mess si iti trimit cateceva zilnic/din doua'n doua zile. In cartea pe care o am se vb despre Dumnezeu, moarte, singuratate, demoni, oameni singuri etc...