| Gipsy a întrebat:

Hey!

Am cont pe youtube. Cum pot adauga un videoclip? puppy dog eyes

Multumesc pentru raspunsuri

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ai butonul upload in dreapta butonului browse ( langa search )

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna langa casuta de unde scrii ca sa cauti un videclip scrie browse apesi acolo.

Succes.

| eu_6501 a răspuns:

Sus unde este bara de cautare
unde`va in dreapta scrie Răsfoiţi si Încărcaţi.dai pe Încărcaţi...

| jokerul100 a răspuns:

Hai da-mi fundita ca nu mai am
intri pe contul tau
sus e incarca
acolo incarci videoclipuri si ai grija cu ce program filmezi ca nu toate merg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru a pune pe youtube un video urmeaza pasii :D:

Intra pe youtube pe contul tau.

Apoi sus langa Search scrie Browse; Upload

Apasa pe Upload si iti apare :Upload video or Record from webcam.

Si poti sa inregistrezi un film cu camera de filmat sau cu un telefon si sa dai click pe Upload video sau daca ai camera web da click pe Record from webcam.

Cu Record from webcam inregistrezi un video pe web si cu upload video pui un video direct pe youtube.

Si apoi scrii titilul videoclipului, descrierea...etc.

sau http://www.youtube.com/watch?v=LnpUANZhGvk

Paste fericit!;)