| JustAaGirl a întrebat:

Hey, am facut un nou blog cu sfaturi si chestii pentru adolescenti :)
Nu m-as supara daca ati intra putin si ati spune parerea despre el :)
http://teensdeadlinero.blogspot.ro/

Apropo, cautam administratori.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea este buna. Dar sint multe greseli de scriere, va trebui sa le corectezi. Inteleg ca ai scis si in graba sau tasta de spatiu iti face probleme. Nu te supara, dar mai bine iti spun eu acum aici decit altii pe blog (sau sa nu mai intre).

| JustAaGirl explică (pentru anonim_4396):

Stiu dar nu stiu ce are tasta de space mereu se blocheaza. Imi schimb tastatura si o sa rezolv toata treaba, oricum merci :*

1 răspuns: