| JustAaGirl a întrebat:

Hey, am facut un nou blog cu sfaturi si chestii pentru adolescenti :)

Nu m-as supara daca ati intra putin si ati spune parerea despre el :)

http://teensdeadlinero.blogspot.ro/

Apropo, cautam administratori

5 răspunsuri:
| Crazyeo a răspuns:

Foarte bun, aș vrea eu să fiu administratoră!

| JustAaGirl explică (pentru Crazyeo):

Daca vrei sa fii amdinistrator add la: sandra_maria723@yahoo.com

suntserios
| suntserios a răspuns:

Schimba fontul, culoarea si background ul. E foarte obositor si greu de citit

| rianarebeka a răspuns:

Este foarte dragut! Imi place tare mult.Succes in contnuare si cu singuranta il voi urmarii cu cea mai mare placere!

| EUnuTUsauRESTUL a răspuns:

E foarte dragut.Acum i-mi spui ce sa fac in vacanta? La mine vacanta e gatalaughing