| JustAaGirl a întrebat:

Hey, am facut un nou blog cu sfaturi si chestii pentru adolescenti :)

Nu m-as supara daca ati intra putin si ati spune parerea despre el :)

http://teensdeadlinero.blogspot.ro/

Apropo, cautam administratori

4 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

E misto. Chiar foarte interesant si util.
As vrea sa te ajut, daca vrei happy!
Oricum, bafta in continuare!

| FuckSchool a răspuns:

Heiaa, pentru inceput este un blog destul de dragut. Mult succesc in continuare :*.

| MadalinaaIoana a răspuns:

Hei!
Este un blog dragut. Imi place. Sa pui mai multe intrebari si raspunsuri.
Administratoare nu vreau sa fiu, nu te supara, dar prefer sa intru sa vad ce e nou decat sa pun eu chestile noi happy
Sper sa fie un blog cunoscut.
Succes! :*

Răspuns utilizator avertizat