| JustAaGirl a întrebat:

Hey, am facut un nou blog cu sfaturi si chestii pentru adolescenti :)

Nu m-as supara daca ati intra putin si ati spune parerea despre el :)

http://teensdeadlinero.blogspot.ro/

Apropo, cautam administratori

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea nu sunt sfaturi pentru adolescenti, sunt sfaturi pentru copii fitosi si fara aspiratii de viitor, limitati la haine, muzica de duzina si in general preocupati numai de aspectul exterior si de parea anturajului. Adolescentii nu de "sfaturi" de genul asta au nevoie.
Pont pentru tine: Unui baiat nu-i pasa cum te imbraci. Doar cocalarilor de bani gata le pasa de haine, baietii adevarati nu prea dau doi bani pe cum te asortezi tu. Toata lumea stie ca fetele se aranjeaza pentru alte fete, dintr-un oarecare orgoliu sau ceva.
Ca sa nu-ti spun numai de rau, am vazut si o lista cu lucruri de facut cand te plictisesti. Unele nu erau idei rele, dar e genul de lista la mintea cocosului pe care oricine si-o poate face singur, sau care se mai gaseste pe net. Si sfaturi pentru par se gasesc deja cu sutele. Cand te apuci de un blog, trebuie sa ai ceva interesant si nou de spus.
Ai vrut parerea mea, ei bine asta e.

| JustAaGirl explică (pentru anonim_4396):

Serios? daca te-ai imbraca intr-un sac de gunoi, tu crei ca prima intanire va avea succes -.-

| anonim_4396 a răspuns (pentru JustAaGirl):

Am spus ca ei nu dau doi bani pe cum te asortezi, nu pe cum te imbraci. Normal ca trebuie sa fi curata si imbracata decent, portivit pentru iesirea respectiva. M-am referit nu le pasa de accesorii, palarii, esarfe si prostii. Si am mai specificat, baietilor adevarati, seriosi cu preocupari de oameni inteligenti, hobby-uri si alte cele, care nu ies cu tine pentru cum te imbraci, ci pentru calitatile tale.
Si nu pot sa cred ca asta-i tot ce-ai inteles din ce am zis.

| mariutsa1234567890a a răspuns:

E bine!
dar dacă mă ajuți și pe mine cu o melodie.
o să fie și mai bine și o să ai un mare „mulțumesc" din partea mea!
zilele trecute am auzit la televizor o melodie.
în engleză și o cântă un băiat, o voce geniala!
nu am reușit să rețin nimic, dar îți zic puțin din video.
Erau 4-5 băieți, și ce făcea primul, adic cel ce cânta aia făceau și ceilalți după dânsul, de unde am văzut eu ei erau în baie, după care primul s-a dus și și-a luat pantofii și costumul și ceilalți după el, la urmă erau într-o încăpere și el vroia să iasă dar încotro se ducea îi ieșea unul în față ..ideea cred eu e că de tine nu o să poți niciodata fugi.
îl vreau urgent sad

| InTell a răspuns:

E suuuupeeeer! imi place :X

| HoneyCocaineee a răspuns:

Hahaha, suuuper tare..si asta m-a amuzat cel mai mult la site : 12. Ia-ti un animal (cu acordul parinrilor) si joaca-te cu el pana nu mai poate saracu' rolling on the floor) lool. Buna treaba si succes in continuare :*

| yonnytbx a răspuns:

E simpatic blog-ul tau :D si eu am facut un site pentru un concurs http://viaggiperigiovani.tk/. daca iti place poti intra aici http://www.concorsogotoweb.it/......ovani.html si sa dai like in josul paginii :D m-ar ajuta la concurs :)