| smiley16girl a întrebat:

Hey!Am fost cu un baiat vara, si l-am parasit dar nu am incetat sa-l plac si nu am mai rezistat si l-am intrebat daca vrea sa fim impreuna si el a zis ca trebuie sa se gandeasca, am asteptat 2 saptamani (nu stiu cum am rezistat) si inainte sa-mi zica raspunsul a plecat in turneu'cu fotbalul . Si dupa parca era altul am vorbit cu el si el mi-a zis ca nu mai vrea, ca simte ca nu mai vrea...problema e ca eu cred ca ma place, si nu stiu ce simt eu, el a zis tuturor ca eu l-am frecat la cap 2 saptamani ca sa ma combin cu el,ceea ce nu e deloc adevarat straight face ...ce parere aveti de aceasta intamplare?

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

M,lasa-l in pace, nu cauta motive pentru ceea ce le-a spus prietenilor. Nu mai vorbi deloc cu el, si incearca sa vorbesti si cu alti baieti.