| Xdreaper21 a întrebat:

Hey!
Am fost intr-o tabara cu scoala si am cunoscut o fata exact cu acelasi gusturi ca mine dar cu 2 ani mai mica si am fost sarutat pe obraz de ea si mi-a facut cu ochiul
m-am despartit de iubita mea actuala pentru ea si am uitat sa ii dau numarul meu sau ceva unde ma poate contacta
am plans pentru ea si eu nu prea plang din cauza fetelor dar ea era super draguta
are ochelari aparat dentar si e slaba
puteati rade de cum arata dar mie imi place de personalitatea ei nu de cum arata
ce sa fac sa o mai intalnesc?
cum pot sa nu ami sufar dupa ea?
cel mai bun raspuns primeste funda
vreau sa mentionez ca am fost si la baut cu prieteni dar nu a mers
a da si sa nu va aud va rog cu du-te la tipe care fac trotuarul sau ceva de genul

12 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Deci de ce nu esti cu ea? Ce s-a intamplat? Ai omis aceasta parte importanta.

| Xdreaper21 explică (pentru OldSoul):

Nu dar ea era la parter ca am stat la un hotel si dirigile de la clasa mea a iei si a inca o clasa de a 12 a erau fix langa camera ei si nu ne lasa sa ne ducem la alti de la alte etaje
Iar in autocar imi era sa nu spuna ceva fosta ca sa strice tot si cand am ajuns sa iesimmdin autocar nu am mai gast-o

| OldSoul a răspuns (pentru Xdreaper21):

Urata situatie, incearca sa o cauti pe Facebook, nu stiu.
Sau daca nu impaca-te cu ideea ca o vei regasi alta data si aia e.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristi9025 a răspuns:

Mie chestia asta mi se pare dragoste la prima vedere. Poate o sa o mai intalnesti odata, dar nu se stie. Daca e sa fie o sa va intalniti o data. Nu mai trai in trecut, incearca sa nu te mai gandesti la ea, chair daca e greu... si nu stiu daca o vrei neaparat su esti atat de disperat informeaza-te de toate clasele din toate scolile care au venit in tabara si cauta prin toate clasele venite si o sa o intalnesti daca nu e chiulangie

| Xdreaper21 explică (pentru Cristi9025):

Nu este chiulangie e chiar cea mai buna din clasa ei la fel ca mine
Si dragoste la prima vedere nu ca dupa 2 zile de cand am intalnit-o si am vorbit cu ea mi-am dat seama ca o plac
Vreau sa o gasesc neaparat ca nu mai vreau sa sufar o vreau langa mine
Cand m-a sarutat pe obraz m-am inrosit de parca nu as mai fi avut experienta cu fetele

| AZŞeEduardAZŞBorta a răspuns (pentru Xdreaper21):

Citi ani ai?

| Xdreaper21 explică (pentru AZŞeEduardAZŞBorta):

Am facut 18 pe 25 martie

| AZŞeEduardAZŞBorta a răspuns (pentru Xdreaper21):

Ti-as recomanda cartile,, Iubeste inteligent",,, Curtenie Completa",,, Secretele comunicarii" de Nancy L. Van Pelt. Sunt niste carti superbe. Eu le-am citit si am amflat cum trebuie sa fi, cum sa te intilnesti, cum sa iti revii dupa o despartire si altele.
Cartile le poti procura de la Editura Viata si Sanatate din Romania. Daca esti din Rep.Moldova o poti cumpara de la Centrul de Carte Adventist de pe str. Ialoveni1/1

| AZŞeEduardAZŞBorta a răspuns:

Eu tot am fost indragostit de o fata jumatate de an. Ne intilneam la adunare, mai vorbeam, dar niciodata nu am sarutat-o si nu i-am spus ca imi place de ea. Ea are aceeasi varsta ca si mine diferenta de o zi la data nasterii. Ma gindeam si mi-a puteam scoate din cap. Seara ma gindeam la ea si chiar plingeam. A trecut o perioada de timp si mi-am luat gandul de la ea.(Chiar daca citeodata ma mai gindesc la ea). Vreau sa-ti spun ca este greu sa o uiti de pea persoana de care ti-a placut. La toti ne este greu. Am deja un an si ceva decind nu mai gindesc la ea. Acum imi place de altcineva din adunare. Totusi eu nu spun ca imi place de ea sau de alta fata. De ce? Deoarece nu este momentul potrivit. Cind va fi momentul potrivit Dumnezeu imi va trimite acea persoana care va fi pentru mine. Pina atunci insa continui sa ma rog pentru asta. Eu sunt prieten ca frate si sora. Lasa-te in mina Lui Dumnezeu si el iti va da acea persoana potrivita care va fi pentru tine. Pina atunci roaga-te si incredinteaza-ti viata in mina lui Dumneu. Domnul sa te binecuvinteze!

| Xdreaper21 explică (pentru AZŞeEduardAZŞBorta):

Ok
Dar pana si sora mea nu stia ce e cu mine am mai trecut prin despartiri si multe de genul si ma inchideam in mine dar de data asta am rugat-o sa ma asculte putin pur si simplu nu pot sa o scot din cap
Pe ea si ideea ca ne placeau acelasi lucruri si eram fùck up amandoi (in sensul bun al cuvantului)
Ma facea sa ma simt un alt om un alt baiat cu o alta viata

| Dinamitæ a răspuns:

Dar nu te lăsa! Luptă chiar dacă este greu..Sigur ai să reușești să obții ce îți dorești..Sunt puține persoane pe placul unuia..Asta e șansa ta!
Dacă chiar ți la ea îți zic doar sa continui sa lupți...
Băutul nu te va ajuta niciodată...asta doar dacă vrei sa prinzi km durere imensa de cap.
Asa ca îți urez succes!