| Crazyycoffedrop a întrebat:

Hey!kiss Am inceput pe facebook o poveste si ma gandeam daca as o mai continui sau nu...Imi spuneti o parere si daca va place sa dati un like?puppy dog eyesbig grin multumesckisspuppy dog eyes.Scuze de categorie...Dau si funda.Si daca vreti sa imi dati ceva idei despre cum sa continui sunt bine >venitebig grin

3 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Hey! laughing
ma bucur ca ai inceput.da poti..nu, nu pot da like...cu placere.WTF? categoria? waiting da si funda.si vot smug

| lextar113 a răspuns:

Nu am citit povestea pe care ai scris-o pe facebook, insa parerea mea e ca trebuie sa o continui, fiecare poveste reprezinta un sentiment pe care fiecare vrea sa-l impartaseasca, nu conteaza ce zic unii...altii,u continua sa scrii, caci doar asa te poti elibera! Funda?