| Ciresikaaa a întrebat:

Hey am inceput sa ies m-ai mult cu prietenii in oras cu foarte multi baietii si as vrea niste metode din astea cum ar fi: ce sa faci sa fi m-ai populara sa fi prin subiecte din astea sau sa fi m-ai cunoscuta, dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Amy90 a răspuns:

Buna Didi,

Nu incerca sa iesi in evidenta cand iesi in oras cu lucruri care nu te reprezinta, be yourself, naturala, caci o sa vezi la un moment dat cand unele persoane isi vor da seama de intentia ta te vor ocoli si pentru ce? pentru un moment de victorie in care ai sclipit in ochii celor din jur?
Si ca sa iti rasp si strict si la sb la intr ta :cum poti iesi in evidenta si sa fi mai populara? intotdeauna prin lucruri inteligente; fi informata, cultivata in toate domeniile (cat de cat ), fi diplomata si fa oamenii din cuvintewinkingfi mai rapida in gandire decat adversarul tau, care te provoaca si vei vedea cum popularitatea va veni treptat.winking

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Vrei sa-i dai pe toti gata, sa "te dai mare "? Nu ai sa reusesti niciodata sa-i cuceresti pe toti, vor exista intotdeauna carcotasi. Daca vrei sa cuceresti baietii rai, fii vulgara! Daca vrei sa-icuceresti pe cei buni, fii desteapta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie doar sa fii tu insatzi...sa incerci sa faci glume la care sa rad toti nu numai u.