| Sw33tYuly a întrebat:

Heyhappy am mare nevoie de ajutor stie cineva cum pot sparge un id de mess? fundita:X

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Un id de messenger nu se poate sparge.
Trebuie sa fi un hacker cu adevarat bun ca sa poti sparge un cont yahoo ....si daca erai banuiesc ca nu mai intrebai asta acum

2 ) pe langa faptul ca nu e deloc frumos...ce gasesti programe de spart messengerul sunt ori virusi ori spyware ..si este si ilegal
Un id poate fi spart numai cu un program key-logger ...adica un program care arata ca messengerul, numai ca este o copie care trimite datele de logare la o anumita locatie odata ce sunt tastate!
dar pentru asta trebuie sa trimiti un astfel de program acelei persoane * care nu cred ca e atat de idioata incat sa creada * + ca e mai mult decat ilegal,+ ca ai 99 % sanse sa iti fie tie spart id-ul daca faci asta
Deci mai bine uita

2 răspunsuri:
| ilcmty a răspuns:

Pai daca ii sti parola poti sa faci asta...big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu de ce lumea are parerea ca un id de yahoo e asa usor de spart. sunt sute de ingineri care lucreaza la securitatea serverelor yahoo. Nu o sa iti sparga nimeni un cont sa vezi tu conversatiile lui "iubi"