| meryy11 a întrebat:

Hey! Am mers in vacanta cu 2 prietene bune ele vin de mai mult timp aici si cunoaste un baiat si pe mama lui de cand are 5 ani si uneia dintre ele ii place de el noi avem toate 12 ani el 15 ani noi iesim cu el in fiecare seara in parc aici si intr-o seara i-am lasat putin singuri si ea i-a spus ca ii place de el in fine lui i-a luat-o ra sa ii spuna casi lui ii place de ea oficial sunt impreuna acum cand se vad se pupa (pe gura )de parca s-ar pupa pe obraz si ea a avut vreo 5 prieteni pana acum..eu nu am avut nici un prieten pana la varsta asta si nu as vrea sa am pana la 14 -voi cand ati avut primul prieten? sa continui aseara l-a condus mai aproape de casa lui ne-a tinut mai la departare daca intelegeti noi ca niste curioase eram la 5 metri de ei si s-au sarutat in fine a durat vreo 2 minute si noi am tulit-o cand am vazut ca isi iau la revedere happy voi cand ati avut primul sarut? puteti sa imi dati niste sfaturi/pareri ma inteleg foarte bine cu ele...nu vreau jigniri sau chesti
FUNDA :*

7 răspunsuri:
| Zedge a răspuns:

La varsta asta ati face bine sa va vedeti de scoala ca o sa aveti timp si de iubiti mai tarziu.

| robi1990 a răspuns:

Primul sarut l-am avut la 14 ani, dar acum il regret

| meryy11 explică (pentru robi1990):

Dc?

| robi1990 a răspuns (pentru meryy11):

Eram ametit de la alcol si mno bine ca nu s-a intamplat mai multlaughing

| Rahzy a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faci lucruri pentru varsta ta. Iubitii de la liceu pana te mariti ai tot timpul sa agati' :*

| leivi a răspuns:

Nu te grabi ai tot timpul din lume pentru asta! Si daca este chiar urgent vorbeste cu tipul de care iti place!

| Anitnerolf a răspuns:

Fetita, pune mana si citeste o carte, fa ceva util, lasa gagicareala, sarutatul si chestiile astea. Esti asa de mica! La varsta ta nici n-ar trebui sa stii ce-i ala iubit. Vrei sa ajungi o *urva sau o domnisoara care se respecta? Iubit ai timp sa-ti faci, de sarutat ai timp sa te saruti pana ti se acreste. Tu pune mana si invata, fii fetita cuminte si CU MINTE!