| MariaLazar a întrebat:

Hey! Am nevoie de ajutor... am un coleg care cred ca ma place. El de obicei își bate joc de mine,dar ieri era sa pice o fata peste mine din vina lui si in ora a venit si și-a cerut scuze de la mine, si fetei care stătea lângă mine nu i-a zis nimic ca a tras-o. Azi el si un băiat au început sa se bată. Eu am mers sa ii despart. Il Țineam si el s-a uitat in ochii mei si mi-a spus ca dacă nu plec o sa îmi dea una celălalt băiat de o sa puc pe jos. Nu știu ce sa cred...

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, cred ca te place. Daca si tie ti se pare, atunci e posiil s-o faca. laughing De obicei isi dau seama toti in afara de persoana placuta, dar daca tie ti se pare atunci e clar.

| DanFunie a răspuns:

Sigur te place... si banuiesc ca si tie de el, din cate vad mai sus.

| Gyughy a răspuns:

E clar ca te placehappy