| diaperxaxa a întrebat:

Hey..am nevoie de niste statusuri dure de prieteniecrying
ma puteti ajuta si pe mine?

Răspuns Câştigător
| xD101 a răspuns:

Noi 2 am facuut un legamant Cat vom trai pe pamant Nimeni sa nu ne desparta, niciodata, niciodata.

Cand prietenii sunt cei adevarati, ei reprezinta cel mai sigur lucru din lume.

Un prieten este cineva care te stie pe dinafara si inca-i mai place ce vede.

Tin la tine pentru ca stii sa ignori slabiciunile si ratacirile mele si ma sustii cu fermitate sa dau ce-i mai bun din mine.

Un prieten este alaturi de tine atunci cand nu mai e nimeni altcineva...

Prieteni, tovarasi de drum, iubiti, ne sunt cei care ne acorda increderea lor deplina.

Temelia adevaratei prietenii este incredere! Edificiul ei-respectul...

Prietenii trainici sunt cu adevarat una dintre bogatiile vietii. Avutia ta este acolo unde sunt prietenii tai.

Adevarati prieteni nu sunt aceia care te urmeaza in sir indian, ci aceia care iti arata greselile si iti raman alaturi orice s-ar intampla

un prieten adevarat iti vede prima lacrima...o sterge pe a2a...si o opreste pe a3a.