| mikutzzza1000 a întrebat:

HEy! am nevoie de o parere, in curand o sa fie majoratu meu!happy am un buget limitat, cam 1500 E. Locatia este inchiriata deja, un fost club, acum acolo se tin petreceri, nunti, etc., deci sunt lasare, lumini ..frumos n-ai ce zice:X O sa am cam 60 de invitati aprox.

Vreau cat mai multe chestii pentru majorat, m-am gandit la:

-muzica gen "Cotton eye joe", "Macarena", "El maniaito", La cucaracha", dansu pinguinului
-invitati
-artifici
-lampioane
-baloane
-masina fum
-masina baloane de sapun
- 18 ani si numele meu din baloane
-animatoare
-filmat si poze profesionale
-cantareti live
-fantana ciocolata
-masa de fructe
-tort
-dj
Si vreau pareri de meniu, sau idei de bufet suedez..si orice alt lucru care va trece prin cap si pot sa imi fie de folos la majorat.
Deci ce idei aveti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam multe vrei.Te mariti de faci asa mare bairam? Duti prietenii la o pizza si un suc si gata. Lasa pretentiile tineti banii de facultate pe timpurile astea nu are rost sa spargi banii!

| DDoctorita a răspuns:

1500€ nu o sa iti ajunga pentru tot ce doresti tu! happy