| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappy... am nevoie de putin ajutor. de cateva zile ies cu o fata dar nu prea stiu ce sa discutthinking nu gasesc subiecte, m-am pripit de multe ori. un sfat? ceva? orice.

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Incearca sa vorbesti despre trecutul tau sau trecutul ei, incearca sa vorbesti si sa aflii ce-i place ei mult (hobby-uri, filme, carti) iar pe tema aceea sa continui sa discuti, dupa o vreme vei vedea ca discutiile vor venii de la sine.