| BlackShad0w a întrebat:

Hey. Am nevoie de un sfat.
Imi place mult un baiat. El este mai serios de fel, si imi e mai greu sa ii vorbesc, mai ales ca imi e rusine. Ne cunoastem putin, si ma mai baga in seama, cateodata, pe messenger. Cum as putea sa fac sa...se apropie mai mult de mine? Adica sa fim mai apropiati, sau macar sa stiu ce parere are despre mine. Nu este genul de persoana care iese cu fetele, fiind mai imatur in legatura cu acest subiect. Daca i-as spune ce simt, ori ar rade, ori s-ar abtine si s-ar duce la prietenii sai si le-ar spune. Si, partea proasta este ca el crede de vreun an ca imi place de prietenul sau. FUNDA pentru cel mai bun sfat! happy

1 răspuns:
| fuzzer a răspuns:

Inearca sa-i areti ca tu chiar simti ceva pentru el.Si ca apreciezi calitatile lui, din ate stiu eu o persoana chiar nu e apreciata, cand vine vorba despre fete. SPune-i fie pe plan virtual sau real ce simti pentru el, si el iti va spune la fel.Nu te ascunde, caci asa nu rezolvi nimic.Fa tu primul pas, daca el nu-l face.