| Srh_Melissa_2001 a întrebat:

Hey, am o dilema... și as vrea un sfat. Sunt fata și îmi place de cel mai bun prieten al meu gay... nu stiu ce sa fac și e naspa. sad as fi vrut sa ii spun dar am strica prietenia.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i naspa deloc, dimpotriva, poti avea o prietenie sincera si de lunga durata cu un gay, mai ales ca sexul iese din discutie.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-are niciun rost sa-i spui, strici prietenia cum ai zis.

| Plato a răspuns:

laughing Interesant. Pai nu prea ai ce sa faci. Pune-te in situatie: daca o prietena de-a ta iti zice ca-i place de tine, tu ce faci? Prietenul tau nu e atras de femei, deci e o utopie sa speri la vreo minune. Desi, am vazut cazuri de gay ce s-au "transformat".

| ibaal a răspuns:

Daca e gay...ce te face sa crezi ca spunadu-i ca il placi o sa se schimbe!? laughing
Doar n-o sa fie hetero special pentru tinewinking
Inutil sa te complici!