| AngelNycoleta a întrebat:

Hey.am o intrebare pentru baieti. dc preferati mai mult fetele "crete"? funda cel care exp mai bine

4 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Scuză-mă că răspuns la o întrebare care nu este pentru mine,ci pentru băieți dar vreau să spun care este părerea mea.
Un băiat adevărat nu se uită la aspectul fizic al unei fete,ci se uită la caracter, la calități și defecte.
În zilele noastre puțini băieți sunt adevărați, dar asta e părerea mea.

Numai bine!

| cristianorudi7 a răspuns:

Fetele crete, dupa parerea mea, sunt DEZGUSTATOARE. eu prefer blondele cu buzele rosii

| flaviu1234 a răspuns:

Da fetele crete sunt frumoase nu ca celelalte nu ar fiwinking

| axt a răspuns:

Nu e adevarat, fiecare baiat are gusturile lui proprii. de exemplu eu sunt innebunit de fetele roscate cu pistrui happy