| Sheisshe a întrebat:

Hey! Am o poveste putin lunga urmate de niste intrebari sper sa va placa si sper sa ma scuzati daca am greseli de ortografie:XSi apropo ma numesc anka...Anku pentru prieteni
Totul a inceput intr-o zi cand Cyucyy si Dede s`au dus intr-un parca si acolo9 erau Ado si Cionghi...se priveau si altele si pana la urma dede s`a combinat cu ado si au fost impreuna toata vara si anna cu cionghi au fost. dar nu prea mult.
Acum eu am avut aproape o luna cu cionghi si ieri l`am parasit si eram
Eu, dede, ado, cionghi si o fata anna.Cionghi mereu se dadea la ea da faza e ca mai mult cand eu eram prin preajma si ea e mai mare decat el cam cu 3 ani.Si Dede vrea sa fie din nou cu ado dar ado o crede curva ca sta cu cativa baieti, si nu stiu parca acum imi place de ado... Iar Dede e acum practic cu unu Twist
Intrebari:
1)Ce ar trebui sa fac imprivinta cu Ado?
2)Cionghi se da la Anna ca sa ma faca geloasa?

3 răspunsuri:
| DjGeo13 a răspuns:

Daca iti place de ado ute cu ado
Chionghi cred ca se da la Anna asta e fiirea noastra nai cei face
Si inca ceva numele astea sunt chiar adevarate rolling on the floor

| ɹǝʞoſ a răspuns:

1) Daca iti place del el si lui de tine bagati-va impreuna big hug
2) Probabil ca da happy

| Sheisshe explică:

@Geo13 dalaughing