| AddaXD a întrebat:

Hey, am o prietena care e zodia rac. Eu sunt leu.
Noi nu ne intelegem aproape deloc in ultima vreme. Inainte eram prietene foarte bune, dar de la un timp ne intelegem 1% din 1000. De cand ne-am certat ultima oara nu am mai vorbit cu ea, nu am mers la curs (faceam un curs impreuna) desi ne-am impacat. Si acum o sa urmeze ziua mea, inainte ea era pe lista dar de la cearta nu stiu ce sa spun. Nu stiu daca ar trebui sa vina la ziua mea. Ma gandeam ca ea o sa inceapa sa se dea mare pe acolo si nimeni nu o sa o suporte, o sa ne certam sau alte lucruri (credeti-ma e extraordinar de posibil). Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

N-o invita, daca nu-ti place! Oricum cele doua zodii se au ca soarecele si pisica! Decat sa-ti strice petrecerea...mai bine lipsa!

1 răspuns:
| NuAmHabar a răspuns:

Mia bine o inviti, poate o sa va impacati. Daca o sa inceapa sa te enerveze pe tine si pe invitati o sa ii zici sa plece.