| alexiss_9225 a întrebat:

Hey.am o probema. vb cu un baiat. joi am aflat ca colega prieteni mele face full contact cu el, si ca ea tot zice la scoala ca ar fi iesit cu ea. eu curioasa i-am dat add si i'am zis sa imi zica cum sta tb. cica au fost impreuna, si ca intre ei era o legatura speciala rolling eyes dar ea nu a mai vrut, el a mai incercat sa stea cu ea, dar nu a mai vrut ea bla bla. ma rog. dupa ea i'a povestit ca eu am intrebat de el si el pe mess mi-a zis" vreau sa vb cu tine.nu'mi place ca vb cu altii despre mine. daca vrei sa afli cv ma intrebi pe mine" dupa i'am spus ok scuze, el nu'i nimic stai lin mergem mai departe. daar, nu am mai vb de vineri deloc, azi e duminica. nimic nimic. azi de dimi a intrat doar un pic pe mess si a stat pe invizibil. credit nu mai are. voi credeti ca o sa treaca? thinking adica ne impacam?

Răspuns Câştigător
| xCrinax a răspuns:

Ai facut destul de rau, nu trebuia sa o intrebi pe fata aia inainte de a vorbi cu el. Voi sunteti impreuna? Nici eu n-am inteles asta. Daca nu sunteti, nici nu cred ca o sa fiti. I-ai aratat deja ca esti prea curioasa in privinta lui. Sfatul meu este nici tu sa nu-l cauti. Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| alexiss_9225 explică:

Imi cer scuze ca m-am exprimat asa rau incat nu intelegeti

| sebysebyca a răspuns:

Da,am dat in ghioc si astrele spun ca o sa te impaci, dar cu tine insati! cat despre baiat, el va trai multi ani, o sa aiba avere multa, oi si capre.gagica cealalta mi-a aparut si ea in ghioc, se facea ca dadea oile in strunga respectivului patron, adica asta care a stat un pic pe invizibil!

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Felicit pe cei ce au inteles ceva din aceasta expunere.

| anabahebak a răspuns:

Nici eu nu am inteles, voi sunteti impreuna sau doar vb pe mess? E zic in orce caz sa il suni tu, si ai cam gresit ca nu l-ai intrebat pe el. Bafta oricum