| AngelNycoleta a întrebat:

Hey:*:*Am o problema am primit in mass asta :haha foto http://bit.ly/zooTf8? Facebook.com-IMG943867.JPG
Si ma tot logheaza de pe mess si o ia tastaura razna:((:((
Imi puteti spune despre ce este vorba:-? Urgent! Bun chestia ii k nu tot timpu o ia razna tastatura... iar daca este un virus cum scap de el?

6 răspunsuri:
| alecsasweet a răspuns:

Si eu patesc asta... dar eu nu am accesat niciodata link'ul big grin deoarece ma avertizeaza imediat antivirusul si imi spune ca link'ul a fost blocat big grinbig grin

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Dc ai scris corect daca iti ia tastatura razna? waiting ori e o capcana pentru TPU ori nu tiai dat seama e virus. un virus mai precis care iti schimba tot in pc eu am deschis ceva asemanator fiind hack pentru un joc cica. si la fel mi-a facut. sterge intrebarea sau modifico sa nu dee si alti click pe el.

| xdiduuu a răspuns:

Vai si eu am o problema asa nu stiu ce sa ma fac

| GabyGBY a răspuns:

Uite aici rezolvarea http://www.faravirusi.com/......messenger/ succes

| GabyGBY a răspuns:

Http://www.faravirusi.com/......messenger/ uite aici solutia cu virusu

| TheNicool a răspuns:

Este posibil sa fie un virus, nu stiu sigur nu am mai auzit sau vazut asta pana acum.