| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am o problema! Toata,, viata" am fost eclipsata de fete si baieti! Niciodata nu am putut sa ma simt frumoasa! Am 12 ani, sunt putin ma inchisa la culoarea pieli ( Toti ma striga,,Tiganca",,Africanca",, Negresa"), am parul negru scurt, ochi mari negri, buze putin cam mari, o alunita cam mare deasupra gurii, sunt inalta, slabuta si pot spune ca am forme! Vreau niste sfaturi cum sa ma schimb, sa nu mai rada ceilalti de mine si sa nu ma mai porecleasca!
Dau funda!
Multumesc anticipat!
P.S. Asta-s eu:-https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Mie mi se pare ca arati bine. Nu vad nicio problema in culoare pielii. In scoala mea este o fata cam ca tine: cu pielea creola, par lung si brunet (este vopsita), ochi caprui, buze mari. Toti baietii sunt morti dupa ea, chiar daca nu prea are forme. Ea nu este inalta si are aproape 17 ani.
Nu-ti mai face probleme! Nu vad poza ta, dar daca nu te simti bine in pielea ta, fa-ti o schimbare fizica. Daca spui ca ai parul scurt, tunde-te, adica fa-ti o freza iesita din comun. De exemplu, te poti tunde pixie:
http://static.becomegorgeous.com/......_bangs.png
Sau, daca ai parul ceva mai lung, tunde-te bob. Poti sa te imbraci altfel. Majoritatea fetelor se imbraca in blugi care au lipite paiete si diamante, si tricouri cu diferite mesaje, sau din acelea care il au pe Mickey Mouse in fata, iar spatele este facut din dantela. Sper, pentru binele retinei oamenilor, ca nu te imbraci si tu asa. Poti sa te imbraci cu haine gen hainele de la Zara, Mango, etc.
Succes!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se vede

| Spanac32 a răspuns:

Nu se vede linkul de pe facebook!