| AngelNycoleta a întrebat:

Hey.am o problema.va rog sa va uitati pe profilul meu pe facebook http://www.facebook.com/delia.delyy?sk=photos
si sa va uitati la poze va rog sa imi spuneti e parere aveti sunt frumoasa sau urata!:D cam cati ani imi dati?

3 răspunsuri:
| Anna_9116 a răspuns:

Pai da ai profil privat, si nu-ti putem vedea pozele...

| Abcdefg123 a răspuns:

In primul rand ai profilul privat, deci nu ti se pot vizualiza pozele. Apoi, esti doar un copil, se vede din poza de la profil si plus de asta mai si suferi de tine punand astfel de intrebari.

| Abcdefg123 a răspuns:

Si am si aflat. Ai 13 ani.