| love_3477 a întrebat:

Hey, am o super problema am mai multe conturi pe TPU si imi zice ca mi-a trimis emailul de confirmare dar nu il primesc
emailul este acolo unde cand sunt pe mess sus langa status este un pliculet si dau pe el nu?
si nu mai pot raspunde la intrebari
si daca da de ce nu primesc emailul de confirmare ca nu pot sa am un cont sigur ca tot se schimba va rog ajutor
danu nu stiu eu bine va rog spuneti-mi detaliat dau funda la care ma ajuta cel mai mult mersi anticipat

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ramai cu un singur cont si ai sa primesti e-mail de confirmare. (Ai mai multe conturi pe acelasi e-mail)Asta e problema.