| dragonslep a întrebat:

Hey am ochii caprui si vreau sa ii am albastri cum pot face :fara lentile de contact

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu se poate fara lentile de contact schimba culoarea irisului.

3 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,intrebarea ta este nonsense.Nu ai cum sa iti schimbi culoarea ochilor daca tu te-ai nascut cu ochii caprui.Doar lentilele de contact te pot ajuta, iar atunci cand faci poze, sunt anumite programe care iti pot schimba culoarea ochilor[doar in pozeon the phone.Pa-pa!

| LisaBon a răspuns:

Cu un marker albastru laughing)

| dalinush a răspuns:

Iti faci tatuaj in ochi..cauti pe net si gasesti mai multe informatiitongue