| MaDu222 a întrebat:

Hey! am primit o pereche de adidasi nike dar sunt cam mici (in lungime) am incercat sa ii port dar degeaba ca nu se lasa. cine stie vreo metoda ca sa se largeasca putin? funda:d

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Incaltamintea din piele se poate lungi un pic la un cizmar priceput.

| ICPreda a răspuns:

Salut!
Incearca sa le scoti talpicele din interior, eu asa am facut la o pereche de incaltaminte care ma strangea putin si tot Nike era! Mai poti de asemenea sa pui tampoane imbibate foarte bine cu spirt, in interiorul incaltamintei, la varf si la calcai, va ajuta pielea adidasului sa se largeasca si sa devina mai moale!
In speranta ca ti-am putut fi de folos iti doresc o zi buna!