| wonderfully a întrebat:

Hey...am si eu nevoie de niste statusuri despre saruturi.va rog mult! cele mai faine - fundita*:*

1 răspuns:
| xButterflyxX a răspuns:

''Mereu numele tau va aluneca pe buzele mele ca un sarut''
''Gura ta alaturi de-a mea se transforma intr-un sarut!''
''Un sarut de-al tau e un vis, un vis pe care eu il iubesc!''
''Un trandafir as vrea sa fiu, sa te sarut printre petale.''
''Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire''
''Iubire fara sarut
E un lucru neplacut
E ca cerul fara luna
E un clopot ce nu suna!''
''Nu trece secunda in care imaginea ta sa nu-mi perturbeze gandurile si ca un fior sa nu ma faca sa tresar si sa tanjesc dupa dulcele tau sarut.''
Sper ca ti-au placut si au fost de ajuns.