| Ea.e. a întrebat:

HEY!

Am si eu nevoie de porecle, prescurtari etc pentru numele "Alina".
E important!

Mersiiii!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe una din prietenele mele o cheama alina... si eu ii zic cel mai des Aliiiiiiiiiin laughing, alineza. alti ii zic alinutza, lusha, lushica, chestii d'astea laughing.

11 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Alina.
Albinutza...

| 16.laura.16 a răspuns:

Ina.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Aliii
Alinutsa Bulinutsa
Alinu stiu
Alinutza

| Andreea_8014 a răspuns:

Ally
Alinutza
Ale

.

| ForeignO a răspuns:

Alli laughing(Stii de la reclama aia cu bulinele Alli care te fac sa mai pierzi din kile)

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Lina sau Ali. happy

| BaddieBae a răspuns:

Aly, Alinu stiua, Alinutza, Alica, Ale, Alinu stiu...

| alina6344 a răspuns:

Ina ar fi o prescurtare OKlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinuki big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar eu ma numesc Alina si-mi place mult numele meu, ba chiar ma si mindresc cu el... prietenii imi zic: alinutza, alincik, aly, nutza, aliata... mai multe d acestea

Răspuns utilizator avertizat