| Dorianaa a întrebat:

Hey`. Am si eu o intrebare!

Am prieten de 2 luni si ceva, dar sunt baieti cu care ma inteleg bine, dar nu am nimic cu ei. Si mai stau cu ei afara normal ca nu este nimic anormal. Dar unii dintre ei spun ca mie imi place de altcineva decat prietenul meu.:-s Si sunt foarte insistenti. Ma deranjeaza faptul ca nu inteleg :-s. Ce pot face sa le explic mai clar ca nu am nimic cu acel baiat si ca am prieten deoarece ei nu inteleg acest lucru :-

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

O sa-si de-a seama singuri pe parcurs nu poti impune uneipersoane sa creada ceva ptc el crede tot ce vrea sau de fatada zice ca tine. Arata cumva ca cu adevarat tii la prietenul tau si spune-i acelei " persoane" de care se presupune ca nu simti nimic pentru el si nu ai nici`o treaba cu el in fata prietenilor tai si inclusiv a iubitului tau. Parerea mea, bafta si sper sa-i convingi big grin funda?

2 răspunsuri:
| ApofissPapaya a răspuns:

Spun asta ca sa te supere sau le place sa te enerveze. Spunele ca nu ai nimic cu ei si gata. Daca inteleg bine, daca nu, nu. Poate sunt gelosi.laughing

| DandD a răspuns:

Da ce treaba ai tu cu ei?straight face
e problema ta de cine iti place.:*
Daca chiar e ia-l pe pr tau cu tinebig grin.
Sau vb de el numa de bine,ca el e frumos,ca e bun,ca stiu eu ce.
pararea mea e ca nu trebuie pe tine sa te intere ce zic alti, e problema ta de cine iti place, daca te oftici mai de a draq fac:*