| Skumpik0t a întrebat:

Hey' am si eu o intrebare: Imi place de un baiat >:". si nu stiu cum sa ii spun.thinking vreo idee?

4 răspunsuri:
| Ionut a răspuns:

Arata-i asta. Petrece ceva timp cu el, si incet incet dezvaluiei sentimentele tale fata de el. Daca va fi destept te va intelege si pam pam.

| stefan_8806 a răspuns:

Si lui ii place de tine? daca nu esti sigura ar fi bine sa incerci printr-un test pe care majoritatea fetelor il fac... anume sa ii dai de inteles ca si tie iti place de el si vezi cum reactioneaza. daca e timid nu e rau sa faci tu primul pas. nu e o regula...

| Skumpik0t explică:

Am uitat blushing Ofer funda!

| Elena95 a răspuns:

Vorbiti? sunteti amici macar? ce varsta ar el, ce varsta ai tu? are prietena? vrem detalii intailaughing