| RockAddicted a întrebat:

Hey am si eu o intrebare. Luni am banchetul si nu stiu ce pantofi sa-mi cumpar. adica eu am 1, 75 si mi se potrivesc tocurile?
Va rog ajutati-ma. dati-mi niste sfaturi pentru pantofi(rochia mea este neagra cu paiete si este peste genunchi) FUNDA

Răspuns Câştigător
| leexxu a răspuns:

Eu cred ca ti se potriveste o pereche de pantofi cu toc ortopedic deoarece esti inalta si nu vor arata bine pantofii cu toc cui. distractie placuta la banchet.

2 răspunsuri:
| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Parerea mea e sa-ti iei o sandaluta delicata si eleganta... daca esti inalta nu e neaparat sa nu ti se potriveasca tocurile, si pana la urma trebuie sa-ti placa tie;-) Succes la shopping.P.S. Ia'ti o prietena cu tine la comparaturi