| AlysukaAlysuka a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare...pentru ce sunt bune fundele astea? vreau si eu raspuns carect...:*

3 răspunsuri:
| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Si eu ma intrebam la fel la inceput dar am inceput sa realizez ca la fiecare intrebeare pusa trebuie un raspuns si cand raspunzi nu trebuie sa zici aa raspund ca sa primesc funda ci raspund ca sa ma simt mai bine esti fericit cand ajuti o persoana care are nevoie de ajutor. Pai. fundele sunt bune pentru daca cineva iti vede porofilul si iti vede fundele sa stie ca tu ai ajutat persoane...si o sa ajuti in continuare big grin sper ca ai inteles

| AlysukaAlysuka explică:

Adica daca ai multe funde poti sa devii pe TPU expert?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mai nimic. totusi au un efect psihologic inexplicabil asupra tuturor utilizatorilor inclusiv a mea.