| Mysteriouss a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare si vreau foarte multe parerii. Cand esti beat spui lucruri adevarate adica nu minti? Prietenu' meu s-a imbatat si mi-a spus multe adica lucruri care imi spune si cand e treaz si il cunosc si cred ca spune adevarul dar vreau sa stiu. Eu de exemplu cand sunt beata spun adevaru fara sa vreau. Vreau raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Atunci e bine, iubeste l si apreciaza l, iar cu bautura atata timp cat nu face rau, nu te bate, injura sau face belele si isi vede de ale lui, e super, acum sa nu intelegi ca trebuie sa l imbeti des, mai rarut ca e mai dragut

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Omul la betie spune adevarul. Asa ca daca iti spune aceleasi lucruri si atunci cand este beat si cand este treaz, inseamna ca spune adevarul. Te iubeste. happy

| clauss a răspuns:

E posibil prin betie sa ti ia gura pe dinainte si sa spui vrute si nevrute, acum ca spune adevarul sau nu doar tu stii si la mine se mai intampla ca la un pahar de bere sau vin sa vorbesc un pic mai mult si sa mai scap cate ceva, ce ti e zis prietenul a fost de bine sau de rau?

| Mysteriouss explică (pentru clauss):

Tocmai ca de bine si e genu care se imbata si este mai prostut atunci.

| clauss a răspuns (pentru Mysteriouss):

Atunci e bine, iubeste l si apreciaza l, iar cu bautura atata timp cat nu face rau, nu te bate, injura sau face belele si isi vede de ale lui, e super, acum sa nu intelegi ca trebuie sa l imbeti des, mai rarut ca e mai dragut

| Wolfy5 a răspuns:

Hmm, depinde, unii care bea incep sa rada fara motiv da asa de parca ar muri de atat ras, altii sunt nesimtiti, alti mda ar spune adevarul, alti fac prostii, altii injura dar si fac glume ^^ si altele, depinde de fiecare nu poti sa spui exact, sau cel putin eu nu pot sa spun exact pentru ca n-am vazut inca toti oameni care sunt beti sa spuna adevarul >.>